barlinek24.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadek w spalonym Netto.
Autor Wiadomość
isek

Wysłany: 2011-11-21, 20:14   Wypadek w spalonym Netto.

Podobno nie tak dawno miał miejsce wypadek w spalonym Netto. Jakiś facet spadł z rozstawionego tam rusztowania podczas prac rozbiórkowych. Dlaczego nie pojawił się żaden artykuł na barlinek24.pl? czy to nie jest ważna informacja dla ludzi tutaj mieszkających, czy poprostu dla kogoś ta informacja jest niewygodna ażeby ludzie się o tym dowiedzieli?

4tom

Wysłany: 2011-11-21, 20:49   

Piszesz "podobno" czyli co, nie jesteś pewien?
Bo, nie wiem jak inni, ale ja nic nie słyszałem.

und3rt4ker

Wysłany: 2011-11-21, 22:36   

właśni przez takich ludzi tworzą się ploty... A po co mają o tym pisać na barlinek 24 ? chciałbyś gdyby to tak komentowali wszyscy jak był by to ktoś z twojej rodziny ? zastanówcie się czasem co piszecie .. A ten wypadek miał miejsce jakieś 3 msc temu, także jak to jest dla Ciebie nie dawno

isek

Wysłany: 2011-11-22, 00:18   

Oczywiście nie chodzi o ploty tylko o to aby ploty rozwiać i napisać prawdę. A co w tym złego że firma remontująca nie przestrzega przepisów BHP. czy to nie jest ważne? Jak spadło dzieckow strych budynkach po drzewnych to pisano o tym i nikomu nic nie przeszkadzało. Więc w czym jest problem aby napisać i o tym?

levix 

Wysłany: 2011-11-23, 21:08   

Jak już tak bardzo interesują Cię wypadki to mam da Ciebie "newsa". Wczoraj przechodziłem koło "spalonego NETTO" i potknąłem się o krawężnik, pękł mi paznokieć małego palca lewej nogi. Fatum jakieś nad tym obiektem krąży. Słyszałem, że czasem widać tam w nocy jakieś smugi światła, cienie, a czasem słychać jakieś głosy i to na pewno nie "złomiarze".

Tak jak się domyślałem, popytałem się troszkę i pogrzebałem w necie. TAK, to CZUBAKABRA tam znalazła sobie schronienie. Podobno przywędrowała tutaj z Mazowsza.
http://www.se.pl/czupakabra,17320/
http://www.paranormalne.p...cabra-w-polsce/
Gdzieś nad jeziorem były nawet jej ślady... i te ostatnio pojawiające się martwe zwierzęta...!

Odpowiedz do tematu