Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Czerwiec w kinie Panorama
ImageZapraszamy wszystkich widzów na ostatnie, przed wakacyjną przerwą, seanse w Kinie Panorama. Przerwa ta nie oznacza jednak, że miłośnicy filmów nie będą mogli obejrzeć dobrego kina. W lipcu i sierpniu bowiem, już po raz II odbędą się Letnie Wieczory Filmowe w Europejskim Centrum Spotkań. Szczegóły wkrótce. Tym czasem w czerwcu, zapraszamy na m.in. najnowsze „Smerfy”, „Piratów z Karaibów” a także „Strażników Galaktyki 2”.
Więcej…
 
Letnia Biesiada Pełczycka
ImageBurmistrz Pełczyc, Rada Miejska w Pełczycach oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Pełczycach zapraszają na Letnią Biesiadę Pełczycką. 09 - 10 czerwca Stadion Miejski. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
Więcej…
 
III NOC BIBLIOTEK  II NOC MAGII Z HARRYM POTTEREM
ImageBiblioteka Publiczna – Barlinecki Ośrodek Kultury zaprasza odważnych i ciekawych świata czytelników w wieku 9 – 13 lat na jedyną i pełną wrażeń II Noc Bibliotek pod hasłem „Noc magii z Harrym Potterem”. Impreza jest częścią ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek” i  rozpocznie się 3 czerwca 2017 r. (sobota) o godz. 18:00 i potrwa do 23:00 w BOK,
ul. Podwale 9. 
Więcej…
 
Barlinek na "Pikniku nad Odrą"
ImageW dniach 13-14 maja Wały Chrobrego w Szczecinie wypełniły się po brzegi. Blisko dwustu wystawców z Polski i zagranicy i ok 50 tyś. zwiedzających - taki jest właśnie Piknik nad Odrą.
W ramach targów odbyło się również kilka znaczących wydarzeń, takich jak: Kulinarne atrakcje, Piknikowa Estrada, Festyn rodzinny oraz targi turystyczne Market Tour, podczas których swoje miejsce wystawiennicze miał również Barlinek.
Więcej…
 
Podwórko PRL - zapraszamy na festyn
Image01 czerwca na Rynku Miejskim w Barlinku, odbędzie się festyn rodzinny pod hasłem "Podwórko PRL-u". W programie zabawy i gry, które królowały na podwórkach peerelowskiej Polski. Popularnością cieszyły się wyścigi kapsli, gra w gumę, gra w klasy, hula hop i wiele innych.
Więcej…
 
Zapraszamy na Europejską Noc Muzeów
ImageBOK – Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza wszystkich mieszkańców naszej Gminy i turystów, na kolejną już edycję Europejskiej Nocy Muzeów. W tym roku wszystkie instytucje kulturalne i nie tylko, otwierają swe podwoje 20 maja i w Barlinku będzie nie inaczej. Główną myślą przewodnią takiej nocy, jest bezpłatne zwiedzanie muzeum oraz atrakcje dodatkowe. W Muzeum Regionalnym w Barlinku ich nie zabraknie.


Więcej…
 
Zapraszamy na X Festiwal Piosenki Niemieckiej
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury oraz Publiczne Gimnazjum nr 2 w Barlinku zapraszają na Jubileuszowy X Festiwal Piosenki Niemieckiej. 17 maja (środa) godz. 10.00 sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9. Na tegorocznym festiwalu, będzie nam niezmiernie miło gościć uczestników z Polski i z Niemiec. W konkursie swój udział zgłosiło 26 osób. W części artystycznej wystąpi zespół taneczny Fabryka Tańca Barlinek. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 
Początek Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego 2017 w NW.
ImageW sobotę 06.05.2017  wystartowaliśmy w Kobylance, było ciepło, trasa była długa, a zawodnicy dopisali. Co ważne, oprócz maszerowania, wspierano też lokalnych pogorzelców, gdyż 5 zł z każdej opłaty startowej zostało przekazane na odbudowę ich zrujnowanego dobytku.W Kobylance uczestnicy spotkali się pod amfiteatrem położonym właściwie na jeziorze Miedwie, który zapewnił doskonałe zaplecze na biuro zawodów, szatnie i depozyt. Prognozy pogody nie były pomyślne, jednak w samej Kobylance od rana świeciło słońce, które później zaszło chmurami. Deszcz dopiero pojawił się około godziny po dekoracji, gdy wszyscy już spokojnie wracali do domów.Barlinek.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5952801 Gościem