Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
BOK zaprasza na Ferie Zimowe 2017
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury wzorem lat ubiegłych, jest organizatorem tegorocznych ferii zimowych dla dzieci w wieku 7-14 lat. W tym roku zajęcia zaplanowaliśmy w okresie od 13.02. do 24.02., w każdy dzień roboczy, w godzinach 10:00 - 13:00. Każdy uczestnik ferii otrzyma posiłek regeneracyjny.
Więcej…
 
Zapraszamy na Święto Miasta
ImageBurmistrz Barlinka Dariusz Zieliński oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Barlinek na Obchody Święta Miasta oraz na uroczystość Złotych i Srebrnych Godów Małżeńskich. 27 stycznia (piątek) godz. 17.00 sala widowiskowa Barlineckiego Ośrodka Kultury. W części artystycznej uroczystości wystąpią: zespół śpiewaczy "Sonata" oraz Feeling Dance Group.

Więcej…
 
Dwa światy w fotografii
ImageW bardzo miłej atmosferze 21. stycznia, odbył się wernisaż wystawy fotografii  "Dwa światy w fotografii - historia i współczesność”. Wystawa była podsumowaniem projektu „Kreatywne spotkania w Europejskim Centrum Spotkań w Barlinku”, realizowanego przez Barlinecki Ośrodek Kultury i partnera z Prenzlau. W trzydniowym projekcie wzięło udział około 20 fotografików.
Więcej…
 
Zapraszamy na Muzeum Cafe
ImageBOK - Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza na spotkanie z cyklu Muzeum Cafe. 25 stycznia (środa) godz. 17.00 Muzeum Regionalne, ul. Niepodległości 17. Tematem spotkania będzie postać Jerzego Strzałkowskiego, twórcy i dowódcy Powstańczych Oddziałów Specjalnych "Jerzyki". Prelekcję poprowadzi pasjonat historii "Jerzyków" Stanisław Hinz. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
Więcej…
 
Zapraszamy na wystawę
ImageZapraszamy na wystawę ciekawych fotografii wykonanych podczas polsko-niemieckich warsztatów fotograficznych w grudniu 2016 w Barlinku. Fotografie będą prezentowane na ekspozycji wystawowej oraz w formie prezentacji kinowej.Ciekawy temat zaprezentuje na swoich pracach ponad 20 fotografików, zapraszamy !!!
Więcej…
 
Piękno ukryte - zapraszamy na wernisaż
ImageBOK – Muzeum Regionalne zaprasza na wernisaż wystawy uczestników XXI Pleneru Ceramiczno – Malarskiego „Piękno ukryte – Barlinek 2016”. 19 stycznia (czwartek) godz. 18.00, Europejskie Centrum Spotkań (galeria), ul. Leśna 1. W programie m.in. prezentacja prac artystów oraz program artystyczny w wykonaniu Pauliny Stanisławek. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
Więcej…
 
WOŚP 2017  program

Image15 stycznia 2017 r. już po raz XXV zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.Więcej…
 
Styczniowe kino Panorama

ImageJak rozpocząć nowy rok? Oczywiście filmowo i to z Kinem Panorama. Styczeń obfituje w znakomite produkcje, zarówno polskie jak i zagraniczne. Począwszy na „Gwiezdnych wojnach”, najnowszej „Królowej Śniegu”, znakomitej ekranizacji bijącej rekordy popularności gry „Assassin’s Creed” na „Powidokach” i hicie dla najmłodszych „Sing” skończywszy.


Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5909931 Gościem