Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Zapraszamy na Impresje Kobiece w BOK
ImageDrogie Panie, zapraszamy na Impresje Kobiece, które, tradycyjnie, odbędą się 8 marca, o godzinie 17:00, w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury. Wieczór obfitować będzie w wiele niespodzianek, gdyż tego dnia dla Płci Przepięknej wystąpią barlineckie Vipy i osoby dobrze nam znane z całkiem innych ról.
Więcej…
 
Piosenki z minionych lat
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowe spotkanie z muzyką. Na koncert "Piosenki i melodie z lat minionych" zapraszamy 24 lutego w piątek, o godz. 18.00 do Kawiarni Artystycznej, ul. Podwale 9. Koncert jest bezpłatny, jednak ilość miejsc ograniczona.
Więcej…
 
Uwaga! Poszukiwana Królowa
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury ogłasza konkurs na wyłonienie nowej Królowej Puszczy Barlineckiej. Jeśli masz w sobie radość życia, ciekawość, wrażliwość i wiele talentów do odkrycia - stań w szranki w wyborach na Królową Puszczy Barlineckiej 2017/2018.

Więcej…
 
Zapraszamy na wernisaż pamiątek barlineckich harcerzy
ImageBOK - Muzeum Regionalne oraz Harcerski Szczep Puszczy Barlineckiej Hufiec Myślibórz im. Bohaterów Akcji pod Arsenałem Chorągiew Zachodniopomorska ZHP zapraszają na obchody "70-lecia harcerstwa Ziemi Barlineckiej".
Więcej…
 
Kontrowersje wokół Mazurka Dąbrowskiego
ImageBOK – Muzeum Regionalne zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Muzeum Cafe. 06 lutego (poniedziałek) godz. 17.00 Muzeum Regionalne, ul. Niepodległości 17. Prelekcję „Kontrowersje wokół Mazurka Dąbrowskiego” z okazji 220-lecia powstania i 90-lecia ustanowienia go Hymnem Narodowym, poprowadzi wykładowca Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I.J. Paderewskiego w Choszcznie – Tomasz Wacław Jabłecki.

Więcej…
 
Premiera nowego Greya w kinie Panorama
ImageNajbardziej oczekiwany film roku 2017, właśnie wchodzi na ekrany kin. 10 lutego w całej Polsce, fani bestsellerowej trylogii E.L. James., obejrzą dalsze losy niełatwych, mrocznych i pełnych namiętności relacji, Christiana Greya i Anastasi Steele. Nie zabranie „Sztuki kochania. Historii Michaliny Wisłockiej”, nominowanego do Oskara „Toniego Erdmanna”, najnowszego polskiego thrillera „Konwój”, „Manchester by Sea”, dwudziestu trzech osobowości w produkcji „Split” czy też obsypanego Złotymi Globami „La La Land”. Kino Panorama nie zapomniało również o najmłodszych i specjalnie dla nich przygotowało „Balerinę” i „Lego Batman : Film”.

Więcej…
 
Zapraszamy na Karnawałowy Rajd NW
ImageBOK - Centrum Informacji Turystycznej, zaprasza 04 lutego na Karnawałowy Rajd Nordic Walking. Rozpoczynamy wspólną rozgrzewką o godz. 10 na Rynku Miejskim w Barlinku. Na zakończenie wspólnego marszu nw na uczestników czeka zabawa karnawałowa w Europejskim Centrum Spotkań (nie zapomnijcie o ciekawym stroju).

Więcej…
 
BOK zaprasza na Ferie Zimowe 2017
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury wzorem lat ubiegłych, jest organizatorem tegorocznych ferii zimowych dla dzieci w wieku 7-14 lat. W tym roku zajęcia zaplanowaliśmy w okresie od 13.02. do 24.02., w każdy dzień roboczy, w godzinach 10:00 - 13:00. Każdy uczestnik ferii otrzyma posiłek regeneracyjny.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5952806 Gościem