Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
WOŚP 2017  program

Image15 stycznia 2017 r. już po raz XXV zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.Więcej…
 
Styczniowe kino Panorama

ImageJak rozpocząć nowy rok? Oczywiście filmowo i to z Kinem Panorama. Styczeń obfituje w znakomite produkcje, zarówno polskie jak i zagraniczne. Począwszy na „Gwiezdnych wojnach”, najnowszej „Królowej Śniegu”, znakomitej ekranizacji bijącej rekordy popularności gry „Assassin’s Creed” na „Powidokach” i hicie dla najmłodszych „Sing” skończywszy.


Więcej…
 
Mikołajkowy Rajd Nordic Walking
ImageW tym roku mikołaje nordic walking z Barlinka, Europejskiej Stolicy NW, maszerowały po terenach Nadleśnictwa Kłodawa. Grupa około 60 osób oraz goście z Prenzlau w świątecznym nastroju, poznawali edukacyjny szlak po lasach wokół Jeziora Gołębiego. Pod czujnym okiem Aleksandry Popiołek z Nadleśnictwa Kłodawa, obejrzeliśmy piękne różnorodne lasy i wiele tablic edukacyjnych.
Więcej…
 
35-lecie Stanu Wojennego - zapraszamy na wykład
ImageBOK - Muzeum Regionalne w Barlinku zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Muzeum Cafe. 15 grudnia (czwartek) godz. 17.00 Europejskie Centrum Spotkań, ul. Leśna 1. Prelekcję "Stan wojenny w Gorzowie i okolicach" wzbogaconą prezentacją multimedialną, poprowadzi Jarosław Palicki z gorzowskiej delegatury Instytutu Pamięci Narodowej. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
Więcej…
 
Serdecznie zapraszamy na coroczny Rajd Mikołajkowy
ImageSerdecznie zapraszamy na coroczny Rajd Mikołajkowy. Startujemy 10 grudnia o godz. 9.30 z Rynku Barlinka. W tym roku maszerować z kijkami będziemy po pięknej Puszczy Gorzowskiej.
Więcej…
 
Grudzień w kinie Panorama

ImageCzy świąteczne spotkanie może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Okazuje się, że tak. Szczególnie to, na które zaprasza sama Jennifer Aniston. Grudzień w kinie Panorama to również powrót złego św. Mikołaja, wizyta za niebieskimi drzwiami, znakomita Vaiana i jej skarb oceanów oraz wiele innych propozycji. Nie zapomnieliśmy o Mikołajkach, podczas których rozdawać będziemy prezenty i słodkie niespodzianki.

Więcej…
 
Mikołajkowe kino Panorama
ImageKino Panorama zaprasza wszystkie dzieci na filmowe Mikołajki. Na wspólną zabawę zapraszają rozbrykane Trolle w towarzystwie  św. Mikołaja, który będzie czekał przez wejściem z workiem pełnym prezentów i słodyczy.
Więcej…
 
Mikołajki u Gęsiarki
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury wraz ze sponsorami, zapraszają wszystkie dzieci z Gminy Barlinek na „Mikołajki u Gęsiarki”. W programie m.in. spektakl teatru „KRAK-ART” z Krakowa, pt. „Królowa Śniegu” oraz wizyta Św. Mikołaja. 06 grudnia godz. 9:15, 10:30 sala widowiskowa BOK – wstęp wolny. Każde dziecko tego dnia otrzyma słodki podarunek.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5934875 Gościem