Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Warsztaty Fotograficzne pt  Jesień też może być piękna w Dziedzicach.
ImageStowarzyszenie Przyjaciół Dziedzic zorganizowało 19 listopada 2016 w swojej siedzibie ciekawe warsztaty fotograficzne . Temat warsztatów to jesień ale nie tylko jako pora roku ale również jako etap życia. Fotograficy starali się kadrami pokazać miłe chwile, uroki życia w starszym wieku na przykład takie jak kontakt z wnukami i prawnukami.
Więcej…
 
Jesień też może być piękna
ImageStowarzyszenie Przyjaciół Dziedzic organizuje 19.11.2016 warsztaty fotografii „Jesień też może być piękna”. Projekt ma na celu ukazać fotograficznie temat jesieni życia i jesieni jako pory roku.


Więcej…
 
Spotkanie z Iwoną Małgorzatą Żytkowiak
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury - Biblioteka Miejska zapraszają na spotkanie autorskie z Iwoną Małgorzatą Żytkowiak. Spotkanie odbędzie się 15 listopada 2016r. w kawiarni artystycznej BOK, ul. Podwale 9, godz. 18.00. W trakcie spotkania nastąpi rozstrzygnięcie konkursu literackiego „O Łabędzie Pióro” i wręczenie nagród laureatom. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek autorki, w tym najnowszej „Świat Ruty” wraz z autografem. Wstęp wolny.
Więcej…
 
Muzeum zaprasza na wernisaż
ImageBOK - Muzeum Regionalne oraz grupa "W kręgu sztuki", zaprasza na jubileusz V-lecia powstania "W kręgu sztuki". 09 listopada (środa), godz. 17.00 Muzeum Regionalne w Barlinku, ul. Niepodległości 17. Podczas wernisażu będą mogli Państwo zobaczyć przegląd prac malarskich wszystkich członków grupy. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
Więcej…
 
Listopad w kinie Panorama
ImagePo ogromnym sukcesie poprzedniej części „Pitbulla” w reżyserii Patryka Vegi, w tym miesiącu Kino Panorama, zaprasza na premierowy pokaz „Pitbulla – niebezpieczne kobiety”, który zarówno u nas jak i w całej Polce odbędzie się 11 listopada. Oprócz tego zapraszamy na najnowszy film produkcji Marvela, w którym w rolę główną wcieli się Benedict Cumberbatch, znany serialowy Sherlock Holmes.
Więcej…
 
Zapraszamy na warsztaty do Przelewic
ImageW dniach 12-16 grudnia w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach, odbędą się świąteczne warsztaty florystyczne. Koszt uczestnictwa 35 zł. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie.
Więcej…
 
Chodząc z kijami pomagasz
ImageSerdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków chodzenia z kijami na zawody Nordic Walking "Chodzimy, biegamy, wygrać z rakiem Kasi pomagamy", które odbędą się 6 listopada ul. Kopalniana - Puszcza Bukowa w Szczecinie przy Jeziorku Szmaragdowym.Startem w imprezie pomagamy 34-letniej Katarzynie Miszczuk w walce z glejakiem mózgu.
Więcej…
 
Kreatywne spotkania w ECS
ImageW dniach 21 – 23 października w Barlineckim Ośrodka Kultury oraz Europejskim Centrum Spotkań, odbył się pierwszy z trzech etapów projektu „Kreatywne spotkania w Europejskim Centrum Spotkań w Barlinku”. Przez te trzy dni, odbyły się warsztaty rękodzieła, ceramiczne oraz wyplatania z siana a wzięło w nich udział łącznie 25 osób. Powstawały przepiękne bombki, dzwonki z papierowej wikliny oraz świąteczne ozdoby z gliny.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5909916 Gościem