Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Zapraszamy na wystawę do Szczecina
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury oraz Galeria Kapitańska w Szczecinie zapraszają 25 października o godz. 18.00 na wystawę poplenerową "Piękno Ukryte - Barlinek 2016". Wernisaż odbędzie się w Galerii Kapitańskiej w Szczecinie w ramach XXI Międzynarodowego Pleneru Ceramiczno - Malarskiego, odbywającego się na przełomie sierpnia i września w Barlinku. Wystawę można oglądać w dniach 25.10 - 08.11.2016.

Więcej…
 
Spektakl "Single po japońsku" w Barlinku odwołany
ImageZ przykrością informujemy, iż zaplanowany na 20 października 2016 r. na godz. 19:00 spektakl "Single po japońsku" w Barlinku z przyczyn niezależnych od artystów i organizatora zostaje odwołany. Bilety można zwracać w punktach zakupu (Centrum Informacji Turystycznej - ul. Paderewskiego 7 od 18.10.2016 r. od godz. 10.00 lub na portalu biletyna.pl).
Więcej…
 
"Polacy i Ukraińcy - trudna przeszłość"
ImageBOK – Muzeum Regionalne, oraz Stowarzyszenie Miłośników Kresów zapraszają 19 października (środa) o godz. 17.00 na spotkanie z historykiem Andrzejem Rudnickim, który przedstawi złożoną historię Polski na tle stosunków polsko – ukraińskich. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
Więcej…
 
Zapraszamy na wernisaż do Ogrodu Dendrologicznego
ImageZapraszamy 16 października o godz 16.00 na wernisaż prac, które powstały podczas ogólnopolskiego pleneru malarskiego w Przelewicach w dnach 8-17 października 2016r. W spotkaniu bierze udział 18 artystów. Wernisaż odbędzie się w Pałacu w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach.

 

Więcej…
 
Rajd NW - "Wielkie Grzybobranie" ODWOŁANY!!!
ImageZ przykrością informujemy, że Jesienny Rajd Nordic Walking  „WIELKIE GRZYBOBRANIE" zostaje odwołany z powodu inwentaryzacji dzików.
Więcej…
 
Akademia Małych Wojowników - Kuźnia Charakterów
ImageSą to zajęcia oparte na podbudowie fabularnej, tj. o scenariusze przygodowe. Dzieci wykonują różnego rodzaju zadania na tzw. misjach, które podnoszą ich sprawność, rozwijają wyobraźnię, wzmacniają charakter. Zajęcia prowadzone są w formie zabaw i gier tematycznych, które dzieci odbierają jako dobrą zabawę i fajnie spędzony czas. W tym roku szkolnym realizowany będzie program "Podróże przez krainy fantazji" podczas których dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi wojownicy – prawdziwe wojowniczki.
Więcej…
 
Październik z kinem Panorama

ImageW tym miesiącu wspólnie z kinem Panorama, odkryjemy tajemnicę „Dziewczyny z pociągu”, podejrzymy jak wygląda sekretne życie naszych domowych pupili i być może poznamy ojca dziecka Bridget Jones. Nie zabraknie mocnego polskiego kina, historycznego, wywołującego ogromne emocje „Wołynia” i biograficznej superprodukcji „Ostatnia rodzina”.

Więcej…
 
Uroczystość nadania imienia Placu Szwarackiego
ImageBurmistrz Barlinka oraz Zarząd Stowarzyszenia Chóru "Halka", serdecznie zapraszają na uroczystość nadania imienia Jana Szwarackiego i Chóru "Halka" placowi przy zbiegu ulic Szpitalnej, Leśnej i Bocznej (przy Europejskim Centrum Spotkań). 28 września (środa) godz. 17.30. Zapraszamy obecnych i byłych chórzystów a także mieszkańców Barlinka, którzy od zawsze tworzą naszą wierną publiczność.


Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5909902 Gościem