Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Feeling z pomocą dla potrzebujących
ImageStowarzyszenie Przyjaciół Feeling Dance Group oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, organizują zbiórkę darów dla najbardziej potrzebujących rodzin w Gminie Barlinek. Zbiórka przeprowadzona zostanie 05 grudnia (poniedziałek) w godz. 17.00 - 19.00 w holu sali widowiskowej BOK. Przynosić można wszystko, bo wszystko się przyda. Od artykułów spożywczych, po koce, pościel, słodycze i zabawki dla dzieci. Już po raz drugi wspólnie podarujmy wszystkim uśmiech na święta! Zapraszamy mieszkańców Barlinka do wzięcia udziału w tej akcji.
Więcej…
 
Koncert Piotra Tłustochowicza
ImageStowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Bratek” oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na recital finalisty The Voice of Poland – Piotra Tłustochowicza. 03 grudnia godz. 20.00 kawiarnia artystyczna BOK. Cena biletu – 20 zł normalny, 15 zł ulgowy. Bilety do nabycia w dzień koncertu od godz. 17.00 w kawiarni artystycznej.

Więcej…
 
Warsztaty Fotograficzne pt  Jesień też może być piękna w Dziedzicach.
ImageStowarzyszenie Przyjaciół Dziedzic zorganizowało 19 listopada 2016 w swojej siedzibie ciekawe warsztaty fotograficzne . Temat warsztatów to jesień ale nie tylko jako pora roku ale również jako etap życia. Fotograficy starali się kadrami pokazać miłe chwile, uroki życia w starszym wieku na przykład takie jak kontakt z wnukami i prawnukami.
Więcej…
 
Jesień też może być piękna
ImageStowarzyszenie Przyjaciół Dziedzic organizuje 19.11.2016 warsztaty fotografii „Jesień też może być piękna”. Projekt ma na celu ukazać fotograficznie temat jesieni życia i jesieni jako pory roku.


Więcej…
 
Spotkanie z Iwoną Małgorzatą Żytkowiak
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury - Biblioteka Miejska zapraszają na spotkanie autorskie z Iwoną Małgorzatą Żytkowiak. Spotkanie odbędzie się 15 listopada 2016r. w kawiarni artystycznej BOK, ul. Podwale 9, godz. 18.00. W trakcie spotkania nastąpi rozstrzygnięcie konkursu literackiego „O Łabędzie Pióro” i wręczenie nagród laureatom. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek autorki, w tym najnowszej „Świat Ruty” wraz z autografem. Wstęp wolny.
Więcej…
 
Muzeum zaprasza na wernisaż
ImageBOK - Muzeum Regionalne oraz grupa "W kręgu sztuki", zaprasza na jubileusz V-lecia powstania "W kręgu sztuki". 09 listopada (środa), godz. 17.00 Muzeum Regionalne w Barlinku, ul. Niepodległości 17. Podczas wernisażu będą mogli Państwo zobaczyć przegląd prac malarskich wszystkich członków grupy. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
Więcej…
 
Listopad w kinie Panorama
ImagePo ogromnym sukcesie poprzedniej części „Pitbulla” w reżyserii Patryka Vegi, w tym miesiącu Kino Panorama, zaprasza na premierowy pokaz „Pitbulla – niebezpieczne kobiety”, który zarówno u nas jak i w całej Polce odbędzie się 11 listopada. Oprócz tego zapraszamy na najnowszy film produkcji Marvela, w którym w rolę główną wcieli się Benedict Cumberbatch, znany serialowy Sherlock Holmes.
Więcej…
 
Zapraszamy na warsztaty do Przelewic
ImageW dniach 12-16 grudnia w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach, odbędą się świąteczne warsztaty florystyczne. Koszt uczestnictwa 35 zł. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5934887 Gościem