Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Muzeum zaprasza na wernisaż
ImageBOK - Muzeum Regionalne w Barlinku zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Małgorzaty Boguckiej "A to moja bajka właśnie". 05 września (wtorek) godz. 17.00 Muzeum Regionalne, ul. Niepodległości 17. Małgorzata Bogucka jest uczestnikiem tegorocznego XXII Międzynarodowego Pleneru Ceramiczno - Malarskiego "Piękno ukryte - Barlinek 2017". Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Więcej…
 
Wrzesień w kinie Panorama
ImagePo dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy, Kino Panorama zaprasza ponownie już od 02 września. W tym miesiącu mamy dla Państwa PREMIEROWO, najnowszy film Patryka Vegi „Botoks” a także „Dunkierkę” i coś dla tych, którzy boją się klaunów, czyli „To”. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych widzach. We wrześniu będziecie mogli obejrzeć najnowsze przygody „Minionków”, powspominać „Wakacje z Rudym” i przekonacie się jak wygląda „Mała wielka stopa”.
Więcej…
 
Super nagroda na Mistrzostwach Polski w Europejskiej Stolicy Nordic Walking!
ImageWśród uczestników zawodów zostanie rozlosowana wspaniała nagroda-  Luksusowy weekend dla dwóch osób w Barlinku (nagroda zostanie rozlosowana wśród uczestników zawodów powyżej 18 roku życia)!
Więcej…
 
Wernisaż Eugeniusza Molskiego
ImageBOK - Muzeum Regionalne w Barlinku, serdecznie zaprasza na wernisaż malarstwa i rzeźby, artysty plastyka Eugeniusza Molskiego. Otwarcie wystawy "Piękno odkryte", odbędzie się 31 sierpnia (czwartek) o godz. 18.00 w Europejskim Centrum Spotkań przy ul. Leśnej 1.
Więcej…
 
Narodowe Czytanie 2017 w Bibliotece Publicznej w Barlinku.

ImageW sobotę 2 września 2017 roku o godzinie 11 zapraszamy do Parku obok Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9 w Barlinku.


Więcej…
 
Zapraszamy na kolejne wielkie zawody nordic walking w Barlinku!.
ImageW tym roku już po raz kolejny V będziemy rozgrywać  Mistrzostwa Europejskiej Stolicy Nordic Walking  Barlinka. Zapraszamy również wszystkich pasjonatów biegania do wzięcia udziału w otwartych zawodach biegowych  na dystansie 10 km. W tym roku w Barlinku zostaną również rozegrane pierwsze w historii Mistrzostwa Europy  NW na stadionie. Serdecznie zapraszamy widzów gwarantujemy wiele ofert  na stadionie.
Więcej…
 
Królowa Puszczy zaprasza na spacery do swoich włości.
ImageBarlinecka puszcza jest wyjątkowo piękna latem. W lipcową sobotę odwiedziliśmy Puszczę Barlinecką uprawiając nordic walking. Spotkaliśmy się z Królową Puszczy w Gościnnym Ośrodku Wypoczynkowym Janowo. Obecność Królowej była również atrakcją dla turystów wypoczywających w Ośrodku .Wielu gości otrzymało widokówkę i robiło sobie zdjęcia pamiątkowe.
Więcej…
 
Zapraszamy na wernisaż artystów nieprofesjonalnych
ImageBOK - Muzeum Regionalne zaprasza na wernisaż wystawy artystów nieprofesjonalnych "Chodnikowy wernisaż". 09 sierpnia godz. 17.00 (środa) Muzeum Regionalne w Barlinku, ul. Niepodległości 17.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5952783 Gościem